Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Kot nowym domownikiem

Kot nowym domownikiem

Artykuł ze strony Piesiu.pl

Zwierzęta pokojowe zapewniają swoim posiadaczom bardzo wiele uciechy i przyjemności. Zwierzę w domu dotrzymuje towarzystwa, jest również w szeregu przypadków towarzyszem rozrywek dla dzieciaków. Nie ma się zatem czemu zadziwiać, że tak dużo ludzi dotrzymuje w swoich domach zwierzęta. Jednym z najpopularniejszych czworonogów, jest kot. Koty można podzielić na rasowe i nierasowe, czyli popularne dachowce. Koty to nader zdolne zwierzęta, które dla każdego będą znakomitym towarzyszem.

Jeżeli decydujemy się na kota pełnokrwistego, musimy mu w domu zagwarantować stosowne dla niego warunki. Kot musi posiadać swoje miejsce do spania, czyli jakąś wygodną leżankę, chociaż najczęściej koty same znajdują sobie najwygodniejsze położenie do spania w domu. Kota trzeba podobnie wyposażyć w kuwetę, by miał się gdzie załatwiać. Na dodatek warto zadbać o drapak dla kota, aby nie poniszczył on mebli, korzystając ze swojej natury. Koty są niezmiernie przyjacielskie, lubią kiedy się je muska.

Nie są nazbyt trudnymi zwierzętami, wprost przeciwnie, większą część dnia spędzają na spaniu, jedynie młode koty więcej czasu spędzają na rozrywce. Jest niezwykle wiele ras kotów, z tej przyczyny można się zdecydować na kota o normalnej krasie, bądź też takiego, który sporo się będzie wyróżniał z tłumu. Koty są z istoty niezmiernie porządne, same dbają o swoją higienę i ogólnie nie trzeba ich przemywać, jeżeli jednak ma się kota z długą sierścią, w takim przypadku koniecznie należy ją odpowiednio pielęgnować każdego dnia. Tylko dzięki temu kot będzie się akuratnie przedstawiał i będzie czysty i śliczny.


Głosuj (0)

julkka24 14:48:52 17/07/2017 [Powrót] Komentuj
Blog o naszych zwierzakach


+++Licznik+++
4917


+++Księga+++
0
Dodaj do Księgi
Księga Gości


+++Profil+++
Dodaj do Ulubionych


+++Archiwum+++


2017
Lipiec
Luty
2016
Styczeń
2015
Grudzień+++Ulubieni+++

+++Linki+++
+++Opis+++Strona Główna